Parking podziemny Warszawa – rezerwacja

Warszawa w nocy

Gdzie znajdują się atrakcyjne całodobowe parkingi w Warszawie? Jeśli wybierasz się do centrum stolicy, koniecznie zaparkuj przy ul. Pięknej 20 (wjazd od ul. Kruczej). Swoje miejsce bez problemów zarezerwujesz i opłacisz online. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję postoju o wybranej przez siebie porze, niezależnie od bieżącej sytuacji na drodze i korków. Podobnie wygląda sytuacja z parkowaniem w samym sercu warszawskiej Woli, gdzie życie toczy się jeszcze długo po godzinach pracy. Muzeum Powstania Warszawskiego, centra biznesowe i doskonałe restauracje to tylko nieliczne z atrakcji w okolicy parkingu na terenie Browarów Warszawskich. Regularnie przyjeżdżających do Warszawy na pewno zainteresuje karta Pcard+, oferująca szeroki wachlarz zniżek oraz abonamentów i ułatwiająca długoterminowe parkowanie. Więcej informacji na temat warszawskich miejsc postojowych znajdziesz na stronach parkingów piekna20.parkujesz.pl oraz browary.parkujesz.pl.

Kraków w remoncie – parking w jego sercu wciąż dostępny! Pokazujemy, jak dojechać do Parkingu Wawel.

Kraków w remoncie – parking w jego sercu wciąż dostępny! Pokazujemy, jak dojechać do Parkingu Wawel.

Chcielibyśmy przekazać ważne informacje dotyczące zbliżających się remontów w okolicy, które rozpoczną się we wrześniu 2023 roku i potrwają do września 2024 roku.

Oznakowanie miejsca parkingowego — wszystko, co musisz wiedzieć

Oznakowanie miejsca parkingowego — wszystko, co musisz wiedzieć

Miejsca parkingowe, na których odwiedzający mogą parkować swoje pojazdy, powinny być wyraźnie oznaczone przy pomocy oznakowania pionowego oraz oznakowania poziomego. Jakie znaki mogą wyznaczać miejsca parkingowe?

Kraków na weekend — to warto zobaczyć!

Kraków na weekend — to warto zobaczyć!

Idealne miejsce na wypad to takie, w którym nie musisz się spieszyć. Właśnie taki jest Kraków na weekend — to miasto, które żyje swoim tempem.

Zakorkowany jak Kraków?

Zakorkowany jak Kraków?

Zacznijmy od dobrej wiadomości: Kraków nie jest najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce. Jest drugi, za Łodzią. Tak przynajmniej wynika z opublikowanego na początku 2021 roku raportu o korkach na świecie autorstwa renomowanego producenta map i nawigacji satelitarnej – firmy TomTom.

tram shop_1 term search search men parking parking_2 coffee_2 eat_2 place_2 bed_2 tram_2 cashe_2 cashe_1 bed_1 place_1 eat_1 coffee_1 shop_1