Ascan

CRACOVIA MARATON - MARATOŃCZYKU ZAPARKUJ ZA 5 ZŁ\\H

CRACOVIA MARATON - MARATOŃCZYKU ZAPARKUJ ZA 5 ZŁ\\H

 

Szanowni biegacze, ze względu na zbliżający się 13. Cracovia Maraton zapraszamy do skorzystania z Parkingu Podziemnego Wawel w Krakowie znajdującego się przy ulicy Plac na Groblach 24 (wjazd od ulicy Powiśle).  Ze względu na bliską odległość do punktu startowego znajdującego się na Rynku Głównym, może być to świetne zaplecze do przygotowań przed startem i pozostawienia swojego mienia. Parking jest strzeżony i posiada pełny monitoring, toalety, windy i udogodnienia dla niepełnosprawnych.

W dniu maratonu (18.05.2014) wjazd na parking podziemny będzie możliwy w przed rozpoczęciem maratonu do godziny 7.00 . W godzinach 7.00 - 14.00 nie będzie można wjechać na parking natomiast wyjazd z obiektu pozostanie zapewniony przez cały czas trwania imprezy.

MARATOŃCZKYKU PARKUJ ZA 5 ZŁ/H

Aby skozystać ze specjalnej ceny należy wjechać na parking pobierając bilet przy szlabanie. Przy wyjeździe wystarczy udac się do Punktu Obsługi Klienta znajdującego sie na parkingu i okazac numer startowy.  Po weryfikacji uczetnika. Opłata 5zł za godzinę będzie mozliwa gotówką lub kartą płatniczą.

 

Serdecznie zaprasamy!!!

 

PS. W związku z licznymi zapytaniami informaujemy, że oferta 5zł/h dla maratończyków obowiązuje tylko w dniu 13. Cracovia Maraton (18.05.2014r.).

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia i wytrwałości.

 

ASCAN Empresa Constructora y de Gestión S.A. Oddział w Polsce

 

Promocje

Nisze ceny abonamentw

Sprawd nasze ceny

Nasza lokalizacja

GPS N: 50 3' 19" E: 19 55' 55"